Kalkulator nadgodzin 2024-02-09
Podkarpackie, Rzeszów
Telefon: +48 17 860 21...Uzyskaj pełną kontrolę nad nadgodzinami w Twojej firmie za sprawą kalkulatora nadgodzin Logito! Narzędzie to ułatwi życie Twoim pracownikom, dając im możliwość łatwego składania wniosków o ponadprogramową pracę za sprawą przejrzystych formularzy ze stawkami netto i brutto. Tobie, jako właścicielowi firmy, z kolei umożliwi nakładanie limitów nadgodzin czy monitorowanie konkretnych pracowników, czy całych grup i proste generowanie raportów dotyczących nadgodzin. Więcej informacji na temat kalkulatora nadgodzin znajdziesz na stronie https://www.logito.pl/moduly-systemu/moduly-zaawansowane/nadgodziny Zapraszamy!
Ocena: 0


Wyświetleń: 11 Dodał(a): logito


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE POZNAŃ

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.