Żel na pleśniawki AFTIDENT 2024-01-15
caÅ‚y kraj / Internet, Rzeszów
Telefon: 608 380 616Zdrowa jama ustna z AFTIDENT - nasz żel na afty do jamy ustnej to Twoja ochrona przed bólem spowodowanym przez aftę i pleśniawki. Zawiera mentol, który natychmiast łagodzi i znieczula. Jego formuła tworzy ochronny film, przyspieszając gojenie. Idealny dla całej rodziny, bezpieczny i skuteczny, AFTIDENT® to Twoje rozwiązanie na utrzymanie zdrowia jamy ustnej.


Ocena: 0


Wyświetleń: 29 Dodał(a): aftident


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE POZNAŃ

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.